Niepubliczny Punkt Przedszkolny      Misiowy Raj

 
Bo dla nas najważniejszy jest    
        uśmiech i bezpieczeństwo     
                   Twojego dziecka
 

Wybór przedszkola to jedna z ważniejszych decyzji jaką musicie podjąć Wy - drodzy Rodzice!

Zapisując dziecko do przedszkola zwróćcie Państwo uwagę na  różnice wynikające z funkcjonowania niepublicznych placówek jako placówek oświatowych a  nienadzorowanych  przez Wydział Edukacji  oraz Inspektorat Sanitarny  działalności gospodarczych (nazywanych punktami opieki, miniprzedszkolami itp).Miejsce w którym przebywa Państwa dziecko  powinno dać Wam poczucie, że wasza pociecha jest bezpieczna, szczęśliwa i prawidłowo się rozwija.

Z tą myślą, pasją i doświadczeniem stworzyliśmy placówkę wychowania przedszkolnego "Misiowy Raj", nad którą nadzór sprawuje Kuratorium Oświaty w Gdańsku. "Misiowy Raj" jest miejscem kameralnym, liczącym nie więcej jak 25 dzieci. Placówka położona w cichej i spokojnej okolicy posiada bardzo dobre warunki lokalowe oraz duży ogród - 400m2 z placem zabaw. Jest doskonale wyposażona w nowoczesne, bezpieczne zabawki oraz pomoce dydaktyczne.U nas Państwa pociecha będzie czuła się jak w domu.


W kwestii bezpieczeństwa otrzymaliśmy pozytywną opinię  Inspektora Sanitarnego, Sanepidu do spraw żywności oraz Rzeczoznawcy PPOŻ. Wszyscy pracownicy  przeszli szkolenie z   zakresu udzielania pierwszej pomocy.W trosce o zwiększenie bezpieczeństwa sanitarno-higienicznego naszych dzieci wdrożyliśmy system HCCP przez profesjonalną firmę oraz ozonowanie przedszkola. Od lutego 2011 r przedszkolaki objęte są opieką psychologiczno-pedagogiczną przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną Nr 5 w Gdańsku z siedzibą przy ul. Związku Jaszczurczego 8.


Nasza kadra nauczycielska to młode, kreatywne osoby z wyższym wykształceniem pedagogicznym, które jako nadrzędny cel swojej pracy stawiają uśmiech i radość każdego dziecka oraz troskę o jego prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo.W podejmowanych działaniach nauczyciele stymulują wszystkie sfery osobowości dzieci, dbając o ich harmonijny rozwój. Wspomaganie rozwoju na tym etapie edukacji odbywa się w miłej, serdecznej atmosferze, gdzie stawiane zadania dostosowane są do możliwości, potrzeb, zainteresowań oraz wieku dziecka. W swojej pracy wdrażają aktywnie nowatorskie osiągnięcia dydaktyki w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań, uzdolnień i sprawdzania postępów dziecka. Organizują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie!

 
 

Karta zgłoszenia